Hakkımızda

Perakeknde teknoloji alanında 1983 yılından beri edindiğimiz tecrübemizi paylaşabilmek adına, yüksek özellikli Suunto saatlerinin, kullanımını ve bilinirliliğini Türkiye'de artırıp, internetten satışa sunmak için, 2010 yılında Suuntosaat.com isimli e-ticaret sitemiz kurulmuştur.

Güvenli alışveriş

Suuntosaat.com bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. Şahsi bilgileriniz herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Müşteri Hizmetleri

Suuntosaat.com müşteri hizmetleri desteği sunar. İster haftanın 7 günü / 24 saat destek@suuntosaat.com adresinden, ister pazartesi - cumartesi günleri, 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 909 16 87 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye Yetkili Distribütörü Garantili !

Suuntosaat.com'daki tüm ürünler %100 orjinal olup, kutusunda, kaşeli garanti belgesi, Türkçe kullanma kılavuzu ve faturasıyla anlaşmalı kargo firmamız tarafından size teslim edilecektir. Sitemizdeki tüm ürünler Suunto Türkiye yetkili distribütörü garantisi altındadır.

4 Saatte Teslimat

Suuntosaat.com'dan saat 17:30'a kadar sipariş verdiğinizde aynı gün tarafınıza teslim edilir. Bu hizmetimiz sadece İstanbul'un bazı ilçeleri için geçerlidir. Daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Aynı Gün Kargo

Suuntosaat.com'dan saat 17:00'ye kadar sipariş verdiğinizde aynı gün tarafınıza kargolanır. İstanbul içi 1 iş günü diğer iller için 1-2 iş günü içerisinde teslimat yapılır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır